Avril Lavigne Serbian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne Serbian Forum

Forum za sve fanove Avril Lavigne.
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ?

Ići dole 
4 posters

Pa . . . ?
Take Me Away
Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_lcap33%Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Together
Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_lcap0%Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Don't Tell Me
Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_lcap0%Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
He Wasn't
Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_lcap0%Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
How Does It Feel
Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_lcap0%Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
My Happy Ending
Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_lcap22%Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Nobody's Home
Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_lcap22%Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Forgotten
Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_lcap22%Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Who Knows
Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_lcap0%Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fall to Pieces
Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_lcap0%Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 

AutorPoruka
[x]BlacKxStar[x]
Welcome To Avril Serbia!
Welcome To Avril Serbia!
[x]BlacKxStar[x]


Broj poruka : 24

Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Empty
PočaljiNaslov: Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ?   Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? EmptySub Avg 14, 2010 12:07 pm

Pa? Koja wam je najbolja? [Izbrisane su 2 jer ne moze da stane u glasanje]
Najwise 3 mozete da izaberete !
Nazad na vrh Ići dole
YourNightWish
Admin
Admin
YourNightWish


Ženski Broj poruka : 293
Godina : 28

Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ?   Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? EmptySub Avg 14, 2010 9:34 pm

Ovaj album mi je najbolji,sve emotivne pesme ali naj su mi Nobody's home,Forgotten i Take me away,ova muzika mi se vise svidjala...
Nazad na vrh Ići dole
AnaAni
Huge Avril's Fan
AnaAni


Ženski Broj poruka : 269
Godina : 24

Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ?   Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? EmptyNed Avg 15, 2010 6:18 pm

Take me Away,My happy ending,forgotten
Nazad na vrh Ići dole
[x]BlacKxStar[x]
Welcome To Avril Serbia!
Welcome To Avril Serbia!
[x]BlacKxStar[x]


Broj poruka : 24

Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ?   Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? EmptyPet Avg 27, 2010 12:46 pm

Take me Away, My happy ending, Nobody's Home ^^
Nazad na vrh Ići dole
Axy Lovato
Dizajner
Dizajner
Axy Lovato


Ženski Broj poruka : 81
Godina : 25

Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ?   Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? EmptyPet Avg 27, 2010 1:49 pm

Take me Away,nobody's Home
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ?   Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolja pesma sa albuma "Under My Skin" ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najbolja pesma sa albuma "Let Go" ?
» Najbolja pesma sa albuma "The Best Thamn Thing" ?
» Omiljena pesma?
» Nova pesma+novi album
» Under My Skin (2004)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Avril Lavigne Serbian Forum :: Avril Lavigne :: Njena muzika :: Pesme-
Skoči na: